Oriflame – kosmetika , wellness výrobky

Téměř každý z vás občas narazil na kosmetiku od společnosti Oriflame, mnoho z nás jistě neodolala a nějaký výrobek si zakoupila. Jistě si můžete říct, že by nebylo špatné, stát se taky kosmetickou poradkyní, ale váháte, jelikož neznáte pravidla, pokračujte ve čtení a zjistíte všechno důležité.

Reklama
Vystačí na 21 dní. Cena 1 denní dávky/sáčku je jen 31 Kč! Jeden sáček obsahuje: Omega 3: 2 kapsleŠvédský komplex pro krásu (astaxanthin): 1
Značka Oriflame je u nás v podvědomí řadu let, a stále si nachází další a další klienty. Politika společnosti je velmi moderní, protože nabízí možnost vydělat peníze i koncovým poradcům. V praxi to funguje tak, že se snadno registrujete přes síť a od této doby, jste již svými pány. Oriflame nikoho neomezuje, můžete mít zisky v řádech tisíců nebo jen v deseti korunách, za podmínky že ale nic neprodáte, nic se neděje, firma vás do ničeho nutit nebude.
Náramný nabízený zisk – vy vlastně produkty nakupujete se slevou 30% vůči katalogu. Těchto 30% bude vaše výplata a tu vám nikdo nevezme. Dobrou informací je i pravda, že si je možné i pro sebe nakupovat kvalitní kosmetiku s touto mega slevou. Společnost Oriflame získala na trhu velmi dobrou reputaci, tedy nemusíte mít strach, že budete pod svým jménem prodávat nekvalitní produkty. Prodávat je možné, kdekoliv vás napadá, od kadeřnických salónů až po rodinu, přátele, posezení atd..
Oriflame staví na konceptu ‚přírodní švédské krásy‘ a moudrosti přírody a z něj také vychází při formulaci složení svých výrobků. Proto je směrnicí Oriflame nepoužívat v našich kosmetických produktech žádné přísady získané z usmrcených zvířat nebo získané způsobem, který zvířatům způsobují újmu. Více si přečtěte našem webu www.kosmetika-sleva.cz
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.